İyi Bir E-Ticaret Sistemi Nasıl Olmalı

No Comments

E-Ticaret Sistemi 1

tradologic

Elektronik Ticarete yeni başlayan insanlar ve işletmeler genelde sadece bir site dizayn etmek ile bütün sorunların çözüleceğini düşünürler. Elbette müşterinin karşısına çıkmakta olan bir web sitesidir. Ancak herşeyden önce web sitesinin arkasındaki sistem akışının ve bu akışta yer alacak tüm öğelerin doğru belirlenmesi önemlidir.

http://moragbrand.com/?ljap=report-bloomberg-binary-options&249=39 report bloomberg binary options

Ne Satacağım

à ƒÆ’à ‚Æ’à ƒâ€šà ‚Â¤r binà ƒÆ’à ‚Æ’à ƒâ€šà ‚Â¤ra optioner lagligt

Biraz daha açalım. Herşeyden önce gerçekten “ Ne” satacağınızı bilmeniz, pazardaki diğer rakiplere göre durumunuzu analiz etmeniz gerekir. Fiyatınız rekabet edebilir değilse, ürün tedariğinde sorun yaşanma ihtimali varsa ürünlerinizin müşteriye ulaşımı kolay olmayacaksa bir kez daha düşünmenizi öneririz.

Bu aşamada sorunumuz yoksa sistemi kurmaya devam edelim. Stoklu mu çalışacaksınız, dropshipping mi yapacaksınız bunun kararı önemli bir yer teşkil eder. Bir tarafta ürünü bulundurmak için harcamanız gereken bir sermaye ihtiyacı karşınıza çıkacak. Dropshipping i tercih ederseniz bu defa yukarıdaki paragrafı yeniden okumanızı öneririz. 🙂

e ticaret şirketi kurmak

Ürününüz belli oldu, stratejinizi de belirlediniz, gayet güzel gidiyorsunuz. Artık firmanızı kurma aşamasındasınız (halihazırda firmanız varsa bu paragrafı atlayabilirsiniz) , başvurularınızı yapmanız için bir güvenebileceğiniz bir mali müşavir / muhasebeci ile gereken  başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eh bu aşamada da biraz para harcamanız gerekecek (Bu aşama için kosgeb desteklerinden faydalanmanızı öneririz) .

binära optioner grafer e ticaret 4

opcje binarne opinie forum Firmanız kuruldu, hazır artık satışa hazır hale geldiğinizi düşünüyorsunuz. Pek değil, daha gidilecek yol uzun 🙂 Bir taraftan ürünlerinizin getirilip depolanması ile uğraşırken diğer yandan elektronik ticaret siteniz için gerekli hazırlıklara başlayacaksınız. Pek çok alternatif arasından hazır sistem seçebilir veya kendinize özel bir e-ticaret yazılımı yazdırabilirsiniz. Bu tercih elbette ihtiyaç / para / zamana bağlı olarak değişebilecek bir karar.

http://fiontar.ie/?v=binäre-optionen-fake binäre optionen fake Öte yandan ödeme sistemleri konusuna giriş yapacaksınız. Duruma göre bankaların sanalposlarına veya iyzico, payu gibi ödeme sistemlerine başvuru işlemleri sıraya giriyor. Bu alternatifler arasından aklınıza en uyanını yaptınız, siteniz de hazır. Satışa başlıyorsunuz, ilk gün ikinci gün yaprak kımıldamıyor. Neden? Sitenizi henüz bilen yok.

http://blog.pinkprincess.com/?svecha=top-10-trader-binario&973=82 top 10 trader binario Artık duyuru aşamasındasınız. Sosyal medya hesaplarınızı hazırlıyorsunuz, sitenizi tekrar elden geçirip bir müşteri siteye girdiğinde ne hisseder, nerede zorlanır bunu çözmeye çalışıyorsunuz. Bir yandan Google, Facebook, Twitter gibi pek çok reklam alternatifi kafanızda canlanıyor ve reklam bütçesi yaratıp ufak ufak denemelerle siteye girişi arttırmaya çalışıyorsunuz.

come leggere i trend delle opzioni binarie Okurken yoruldunuz değil mi itiraf edin. Oysa bu daha işin başlangıcı. Gelin kolaylaştıralım biraz. Sadece bir mesaj bırakın sizi arayalım, işinizi çabuklaştıralım hem maliyetinizi düşürelim.

http://cardigansarah.com/?sinevo=interactive-brokers interactive brokers  

Blogumuzdan Diğer Yazılar

Tüm Blog Yazıları