Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

donusum-orani

Dönüşüm oranı optimizasyonu sayfamıza baktığınıza göre, bir internet siteniz veya uygulamanızı yaptırmış durumdasınız. Eğer yaptırmadıysanız öncelikle diğer sayfalarımıza bakmanızı öneririz.

Sitenizi yaptırdınız ve çeşitli mecraları kullanarak potansiyel müşterilerinizi davet ettiniz. Yavaş yavaş ziyaret almaya başladınız, güzel gidiyorsunuz. Gelen ziyaretçilerinize mal veya hizmetlerinizi satmanız onları müşteriniz yapmanız gerekmekte. İşte tam da bu noktada dönüşüm oranı optimizasyonu devreye girer.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO): Tanıma bakacak olursak, ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşme oranıdır. Bu oran ne kadar cironuz o oranda yükselir, reklam tanıtım maliyetleriniz düşer. opcje binarne na mt4 Peki bu oran nasıl yükseltilebilir? Öncelikle içeri giren ziyaretçiyi iyi tanımlayıp, ona göre hazırlanmış olan giriş sayfasından başlıyoruz. Daha sonra ziyaretçinizin daha fazla ilgilenebileceği ürünleri ön plana çıkarıyoruz. http://synergydance.co.uk/events/private-ballet-and-tap-tuition-2016-11-25 generic maxalt 5 mg Ziyaretçinizi hiç rahatsız etmeden ve hissettirmeden yapılan yönlendirmelerle satın almaya teşvik ediyoruz.

Daha mutlu ziyaretçilerinizin olmasını, daha fazla ciro elde etmeyi istiyorsanız ElkaSeo yanınızda